Gizlilik ve Ödeme Güvenliği

Değerli GÖNBELER LOKUM ŞEKERLEME SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Üyesi,

GÖNBELER LOKUM ŞEKERLEME SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ., müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanları, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

GÖNBELER LOKUM ŞEKERLEME SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece Değerli GÖNBELER LOKUM ŞEKERLEME SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. bünyesinde kullanılmaktadır.

GÖNBELER LOKUM ŞEKERLEME SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ., üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin bilgisi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

GÖNBELER LOKUM ŞEKERLEME SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ., e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunların değiştirilmesi mümkün değildir.

Üyelik ve sipariş bilgileriniz dışında herhangi bir kişisel veri tarafımızca tutulmamaktadır. info@gonbeler.com adresine s-posta yoluyla başvurarak üyelik bilgilerinizin silinmesini talep edebilirsiniz.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde GÖNBELER LOKUM ŞEKERLEME SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin GÖNBELER LOKUM ŞEKERLEME SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarlarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Üyelerimiz, GÖNBELER LOKUM ŞEKERLEME SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ.’ye e-posta yoluyla başvurarak kendisiyle ilgili;

  1. Kişisel verilerin işlenip işlenmediğini öğrenme,
  2. Kişisel verilerin işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,
  3. Kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,
  4. Yurtiçinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,
  5. Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini isteme,
  6. İlgili mevzuatta öngörülen şartlar çerçevesinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme,
  7. İlgili mevzuat uyarınca yapılan düzeltme, silme ve yok edilme işlemlerinin, kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,
  8. İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,
  9. Kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması halinde zararın giderilmesini talep etme,

haklarına sahiptir.

GÖNBELER LOKUM ŞEKERLEME SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ., yukarıda yer alan talepler uyarınca, gerekçeli olumlu/olumsuz yanıtını, yazılı veya dijital ortamdan gerçekleştirebilir. Talebe konu işlemlerin bir maliyet gerektirmesi halinde, Kişisel Verilerin Korunması Kurulu tarafından, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 13. Maddesine göre belirlenen tarife üzerinden ücret talep edilmesi mümkündür.

100 yıldır geleneksel lokum üretiyoruz.

Nesilden nesile değişmeyen lezzet ve kalitesi ile
Gönbeler Lokumculuk

Alışveriş Sepeti
Oturum aç

Henüz hesabınız yok mu?

Facebook X Instagram YouTube Pinterest WhatsApp WhatsApp
Aradığınız ürünleri bulmak için yazmaya başlayın.
Mağaza
0 öğe Sepet
Hesabım
Sohbete Başla!
1
WhatsApp
Gönbeler Lokumculuk
Merhaba, sorularınız mı var?
Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.